Loretto i okolica

Zwykle pielgrzymi odwiedzający sanktuaria traktują je jako cel swojej wędrówki, my proponujemy aby nie tylko dotrzeć, ale również zostać w Loretto na dłużej.

Noclegi

Dla odwiedzających Loretto pielgrzymów proponujemy miejsca noclegowe o różnorodnym standardzie i wyposażeniu, pokoje dwu osobowe lub wieloosobowe, łazienki w pokoju lub na korytarzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dokonywania rezerwacji przez stronę internetową.

gastronomia

Słynna kuchnia siostry Faustyny, która zdradza swoje przepisy na antenie Radia Maryja, wreszcie jest do posmakowania przez wszystkich odwiedzających Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. Zapraszamy na rodzinne obiady lub krótki odpoczynek przy herbacie z pysznym ciastkiem.

Sanktuarium MBL w Loretto

Sanktuarium ze względu na swoje leśne położenie głównie oczarowuje ciszą i czystym powietrzem. To miejsce modlitwy, skupienia i refleksji w harmonii z naturą oraz samym sobą.

Atrakcje okolicy

Jeśli chcesz poczuć atmosferę wsi polskiej lub podwarszawskich miejscowości letniskowych, jeśli lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną lub obcować z naturą, jeśli interesuje Cię historia i architektura, to znalazłeś wspaniałe miejsce na doświadczenie tego wszystkiego.