Rekolekcje uzdrawiająca moc różańca 28-30 września 2021

Wypełniając i wysyłając formularz możesz uzyskać więcej informacji i zapisać się na rekolekcje O UZDRAwiająCEJ MOCY RÓŻAŃCA




28-30 września 2021 Rekolekcje

uzdrawiająca moc różańca. tajemnice światła  prowadzenie o. Rajmund guzik CYSTERS

Będzie to druga seria rekolekcji różańcowych o. Rajmunda w Loretto. Tym razem rozważać będziemy Tajemnice Światła.

Rekolekcje dla wszystkich, którzy kochają Matkę Bożą i przez Różaniec chcą szerzyć Jej cześć. Poprowadzi je o. Rajmund Guzik, cysters, który kocha Matkę Bożą i szerzy nabożeństwo różańcowe.

Podczas rekolekcji o. Rajmund przybliży część rświatła Różańca. Ukaże wartość i uzdrawiającą moc Różańca. Wygłosi 5 konferencji nawiązujących do poszczególnych tajemnic światła Różańca świętego.

Ten czas będzie okazją, by poznać bardziej treść rozważanych przez nas tajemnic światła i na nowo rozmiłować się w modlitwie, o którą Maryja prosi w każdym z objawień. By wreszcie doświadczyć wartości modlitwy różańcowej i uzdrawiającej jej mocy. A wszystko przez pryzmat i w świetle Pisma Świętego, które jest światłem na naszych ścieżkach. „Każdego dnia, kiedy odmawiam Różaniec, przypominam sobie historię miłości Boga do mnie i staję się ponownie uczestnikiem tamtych wydarzeń” – pisał bł. ks. Ignacy Kłopotowski, który z różańcem się nie rozstawał i wydawał „Kółko Różańcowe”. Być może i o tym będziemy mogli się sami przekonać?

Rekolekcje rozpoczynają się 28 września o godz. 18.00, a kończą 30 września obiadem ok. godz. 14.00.

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

Zapisy i informacja: e-mail: centrum@loretto.pl  tel.: 510 099 949, 29/741 17 87