Rekolekcje uzdrawiająca moc różańca 2-4 marca 2021

2 – 4 marca 2021 Rekolekcje

uzdrawiająca moc różańca  prowadzenie o. Rajmund guzik CYSTERS

Rekolekcje dla wszystkich, którzy kochają Matkę Bożą i przez Różaniec chcą szerzyć Jej cześć. Poprowadzi je o. Rajmund Guzik, cysters, który kocha Matkę Bożą i szerzy nabożeństwo różańcowe.

Podczas rekolekcji o. Rajmund przybliży część radosną Różańca. Ukaże wartość i uzdrawiającą moc Różańca. Wygłosi 5 konferencji nawiązujących do poszczególnych tajemnic Różańca świętego, a więc do Zwiastowania Maryi, Nawiedzenia św. Elżbiety, Narodzenia Pana Jezusa, Ofiarowania Pana Jezusa i Odnalezienia Pana Jezusa w świątyni.

Ten czas będzie okazją, by poznać bardziej treść rozważanych przez nas tajemnic radosnych i na nowo rozmiłować się w modlitwie, o którą Maryja prosi w każdym z objawień. By wreszcie doświadczyć wartości modlitwy różańcowej i uzdrawiającej jej mocy. A wszystko przez pryzmat i w świetle Pisma Świętego, które jest światłem na naszych ścieżkach. „Każdego dnia, kiedy odmawiam Różaniec, przypominam sobie historię miłości Boga do mnie i staję się ponownie uczestnikiem tamtych wydarzeń” – pisał bł. ks. Ignacy Kłopotowski, który z różańcem się nie rozstawał i wydawał „Kółko Różańcowe”. Być może i o tym będziemy mogli się sami przekonać?

Rekolekcje rozpoczynają się 2 marca o godz. 18.00, a kończą 4 marca obiadem ok. godz. 14.00.

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

Zapisy i informacja: e-mail: centrum@loretto.pl  tel.: 510 099 949, 29/741 17 87