Noclegi
i
posiłki

Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej przyjmuje grupy pielgrzymów, zorganizowane wspólnoty i grupy rekolekcyjne oraz osoby indywidualne na noclegi wraz z pełnym wyżywieniem.

Przyjmujemy zgłoszenia

mailowo: pielgrzymi@loretto.pl

na telefon:     793 876 908

Na stołówce w Loretto można zamówić obiady dla indywidualnych osób z jednodniowym wyprzedzeniem (tel. 793 876 908)

Ofiary za pobyt można wpłacać na konto:

BANK PEKAO
ZGROMADZENIE SIÓSTR LORETANEK W LORETTO
77 1240 5631 1111 0000 5085 8592

Loretto przyjmuje wspólnoty i zorganizowane grupy rekolekcyjne oraz osoby indywidualne w trzech domach noclegowych: Dom św. Benedykta, Dom Oaza, Dom św. Scholastyki.

Dom Pielgrzyma BENEDYKT

Do dyspozycji gości posiadamy 50 miejsc noclegowych w pokojach: jedno, dwu i trzyosobowych z łazienkami.  W całym obiekcie jest dostępne Wi-Fi. Obiekt posiada salę konferencyjną wyposażoną w TV i projektor multimedialny oraz nagłośnienie.

DOM GOŚCI SCHOLASTYKA

W domu św. Scholastyki posiadamy 5 studiów : pokój dwuosobowy i pokój jednoosobowy z łazienką. Bardzo przyjemne i schludne pokoje, których wyposażenie tworzy domowy klimat. Do dyspozycji gości 15 miejsc noclegowych.

OAZA

Drewniany budynek, w którym posiadamy 4 pokoje pięcioosobowe, 4 pokoje trzyosobowe, 2 pokoje jednoosobowe i 1 pokój dwuosobowy. Łazienki znajdują się na korytarzu. W budynku jest aneks kuchenny dostępny dla grup. W budynku znajduje się również sala z tarasem (wyposażona w projektor i ekran) dla ok. 20 osób, w której jest możliwość przeprowadzenia spotkań lub warsztatów. 36 miejsc noclegowych.

 

 

 

 
 

NEWSLETTER

BĄDZ NA BIEŻĄCO