Noclegi i posiłki

Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej przyjmuje grupy pielgrzymów i osoby indywidualne na noclegi wraz z pełnym wyżywieniem.

Przyjmujemy zgłoszenia

mailowo: pielgrzymi@loretto.pl

na telefon:     793 876 908 lub 29 741 17 87

Na stołówce w Loretto można zamówić obiady dla indywidualnych osób z jednodniowym wyprzedzeniem (tel. 793 876 908)

Dla odwiedzających Sanktuarium pielgrzymów, którzy chcą skorzystać z noclegów mamy do dyspozycji Dom Pielgrzyma “Benedykt” oraz Dom Gości “Scholastyka”. Poniżej prezentujemy szczegółowo naszą ofertę noclegową.

Dom Pielgrzyma BENEDYKT

W grudniu 2015 roku został oddany do użytku odremontowany budynek „Benedykt”. Nowe pokoje są jasne i wygodne, wyposażone w pojedyncze łóżka, powierzchnia ok. 15m2, każdy pokój z łazienką (prysznic, WC). Do dyspozycji gości posiadamy 50 miejsc noclegowych w pokojach: jedno, dwu i trzyosobowych. W całym obiekcie jest dostępne Wi-Fi. Obiekt posiada ciekawie wyposażony kącik miłośnika książki, kącik na kawę i herbatę, salę konferencyjną wyposażoną w TV i projektor multimedialny oraz kino domowe.

DOM GOŚCI SCHOLASTYKA

W budynku Domu Pomocy Społecznej, znajdującym się na terenie Loretto, posiadamy 5 studiów : pokój dwuosobowy i pokój jednoosobowy z pełnym węzłem sanitarnym. Bardzo przyjemne i schludne pokoje, których wyposażenie tworzy miły domowy klimat. Do dyspozycji gości 15 miejsc noclegowych.

OAZA

Drewniany budynek wolnostojący, w którym posiadamy 4 pokoje pięcioosobowe, 4 pokoje trzyosobowe, 2 pokoje jednoosobowe i 1 pokój dwuosobowy. Łazienki znajdują się na korytarzu. W budynku jest aneks kuchenny dostępny dla grup. W budynku znajduje się również sala z tarasem (wyposażona w projektor i ekran) dla ok. 20 osób, w której jest możliwość przeprowadzenia spotkań lub warsztatów. 36 miejsc noclegowych.