Peregrynacja figury w Diecezji Warszawsko – Praskiej

Peregrynacja figury w Diecezji Warszawsko – Praskiej

 

Peregrynacja Figury matki Bożej Loretańskiej w Diecezji Warszawsko-Praskiej 6 stycznia – 24 listopada 2013r.

I STACJA DEKANALNA

6 stycznia – Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

6-9 stycznia –   Parafia św. Jakuba Apostoła w Jadowie

9-10 stycznia   – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Gwizdałach

10-12 stycznia – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kamieńczyku

12-14 stycznia – Parafia Matki Boże Częstochowskiej w Urlach

14-15 stycznia –   Seminarium Roku Propedeutycznego w Urlach

15-16 stycznia – Parafia Przemienienia Pańskiego w Szczawnicy

16-17 stycznia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Kicinach

17-18 stycznia –Parafia Świętej Trójcy w Sulejowie

18-19 stycznia – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Strachówce

I STACJA DEKANALNA JADÓW

6 stycznia – Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

6-9 stycznia –   Parafia św. Jakuba Apostoła w Jadowie

9-10 stycznia   – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Gwizdałach

10-12 stycznia – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kamieńczyku

12-14 stycznia – Parafia Matki Boże Częstochowskiej w Urlach

14-15 stycznia –   Seminarium Roku Propedeutycznego w Urlach

15-16 stycznia – Parafia Przemienienia Pańskiego w Szczawnicy

16-17 stycznia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Kicinach

17-18 stycznia –Parafia Świętej Trójcy w Sulejowie

18-19 stycznia – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Strachówce

 

V STACJA DEKANALNA MIŃSK MAZOWIECKI

2-5 marca – Parafia św. Antoniego Padewskiego w Mińsku Mazowieckim

5-6 marca – Ośrodek duszpasterski św. Józefa Opiekuna Świętej Rodziny w Choszczówce Stojeckiej

6-7 marca – Parafia bł. Honorata Koźmińskiego w Chrośli

7-8 marca – Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

8-9 marca – Parafia Matki Odkupiciela w Wielgolesie Brzezińskim

9-10 marca – Parafia św. Trójcy w Kołbieli

10-11 marca – Parafia Kazimierza Królewicza w Grzebowilku

11-12 marca – Parafia Miłosierdzia Bożego w Rudzienku

12-13 marca – Parafia Zwiastowania Pańskiego w Zamieniu

13-14 marca – Parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku mazowieckim

14-15 marca – Parafia Matki Bożej Jasnogórskiej w Królewcu

15-16 marca – Parafia Miłosierdzia Bożego w Żukowie

II STACJA DEKANALNA STANISŁAWÓW

19-22 stycznia – Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Stanisława Biskupa Męczennika w Stanisławowie

22-24 stycznia – Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

31 stycznia – Parafia św. Jana Chrzciciela w Pniewniku

III STACJA DEKANALNA MIŃSK MAZOWIECKI

2-5 lutego – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim

5-6 lutego – Parafia wojskowo-cywilna św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim

8-9 lutego – Parafia św. Anny w Jakubowie

9-10 lutego – Parafia Matki Bożej z Guadalupe w Budach Barcząckich

10-11 lutego – Parafia św. Antoniego Padewskiego w Ignacowie

11-12 lutego – Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

12-13 lutego – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kałuszynie

13-14 lutego – Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Andrzeja Apostoła w Cegłowie

14-15 lutego – Ośrodek duszpasterskiej Matki Bożej Fatimskiej w Mistowie

15-16 lutego – Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej

IV STACJA DEKANALNA SIENNICA

16-18 lutego – Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Siennicy

18-20 lutego – Parafia św. Trójcy w Latowiczu

20-21 lutego – Parafia św. Wojciecha w Jeruzalu Mińskim

21-23 lutego – Parafia św. Marcina i św. Mikołaja w Kuflewie

23-25 lutego – Parafia Matki Bożej Różańcowej w Wielgolesie

25-27 lutego – Parafia św. Anny w Kiczkach

27-1 lutego – Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1-2 marca – Parafia Matki Boże Częstochowskiej w Starogrodzie

 

VI STACJA DEKANALNA TŁUSZCZ

16-20 marca – Parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu

20-23 marca – Parafia Narodzenia pańskiego w Jasienicy

23-27 marca – Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i św. Franciszka we Franciszkowie

27-31 marca – Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Postolicach

31-3 marca – Parafia bł. Męczenników Podlaskich w Tłuszczu

VII STACJA DEKANALNA SULEJÓWEK

3-5 kwietnia – Parafia św. Jana Chrzciciela w Miąsem

5-6 kwietnia – Parafia Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu

6-8 kwietnia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Sulejówku

8-10 kwietnia – Parafia Przemienienia Pańskiego w Sulejówku

10-12 kwietnia – Parafia św. Stanisława Kostki w Okuniewie

12-14 kwietnia – Parafia Chrystusa Miłosiernego w Zabrańcu

14-16 kwietnia – Parafia św. Anny w Długiej Kościelnej

16-18 kwietnia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Łaski Bożej w Halinowie

18-20 kwietnia – Parafia św. Pawła Apostoła w Zakręcie

VIII STACJA DEKANALNA WOŁOMIN

20-22 kwietnia – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie

22-23 kwietnia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego w Majdanie

23-24 kwietnia – Parafia św. Faustyny w Helenowie

24-25 kwietnia – Parafia św. Klemensa I Papieża i Męczennika w Klembowie

25-27 kwietnia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Ostrówku

27 kwietnia – Dom św. Faustyny w Ostrówku

27-28 kwietnia – Parafia matko Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach

28-29 kwietnia – Parafia św. Ojca Pio w Zagościńcu

29-30 kwietnia – Kaplica Szpitala Powiatowego w Wołominie

30 kwietnia – 2 maja – Parafia św. Józefa Robotnika w Wołominie

2-4 maja – Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie

IX STACJA DEKANALNA RADZYMIN

4-6 maja – Parafia Przemienienia pańskiego w Radzyminie

6-7 maja – Parafia św. Jana Pawła II w Radzyminie

7-8 maja – Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Załubicach

8-9 maja – Parafia Matki Bożej Loretańskiej w Kuligowie

9-10 maja – Parafia Miłosierdzia Bożego w Józefowie k. Radzymina

10-12 maja – Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Dąbrówce

12-14 maja – Parafia Świętej Trójcy w Niegowie

14-15 maja – Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Wyszkowie

15-16 maja – Parafia św. Antoniego z Padwy w Lucynowie Dużym

16-17 maja – Parafia Miłosierdzia Bożego w Mostówce

17-18 maja – Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Woli Rasztowskiej

X STACJA DEKANALNA REMBERTÓW

18-20 maja – Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Warszawie

20-22 maja – Parafia św. Łucji dziewicy i Męczennicy w Warszawie

22-24 maja – Parafia św. Feliksa z Kantalicjo w Warszawie

24-26 maja – Parafia św. Brata Alberta w Warszawie

26-28 maja – Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie

28-30 maja – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie

30-31 maja – Parafia św. Hieronima w Warszawie

31-1 maja – Parafia św. Wacława w Warszawie

1 czerwca – Dom Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie

XI STACJA DEKANALNA KOBYŁKA

1-4 czerwca – Parafia Świętej Trójcy w Kobyłce

4-5 czerwca – Parafia Matki Bożej Zwycięskiej w Ossowie

5-7 czerwca – Parafia bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce

7-9 czerwca – Parafia św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce

9-11 czerwca – Parafia św. Jana Chrzciciela w Nadmie

11-13 czerwca – Parafia Matki Bożej Fatimskiej i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Słupie

13-15 czerwca – Parafia św. Andrzeja Boboli w Markach

XII STACJA DEKANALNA OTWOCK

15-16 czerwca – Parafia św. Wincentego a’Paulo w Otwocku

16-18 czerwca – Parafia Zesłania Ducha Świętego w Otwocku

18-19 czerwca – Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Otwocku

19-20 czerwca – Parafia św. Wojciecha w Wiązownie

20-21 czerwca – Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Otwocku

21-22 czerwca – Parafia św. Wawrzyńca w Gliniance

22-23 czerwca – Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Ostrowie

23-25 czerwca – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Otwocku

25-27 czerwca – Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku

27-28 czerwca – Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy w Otwocku

28-30 czerwca – Parafia bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku

30 czerwca -1 lipca – Kaplica Sióstr Obliczanek w Otwocku

1-2 lipca – Kaplica Sióstr Orionistek w Otwocku

2-3 lipca – Kaplica w Domu Samotnej Matki „Nazaret” w Otwocku

3-4 lipca – Kaplica Sióstr Elżbietanek w Otwocku

4-5 lipca – Kaplica Domu Księży Emerytów w Otwocku

5-6 lipca – Parafia św. Wincentego a’Paulo w Otwocku

 

XIII STACJA DEKANALNA OTWOCK KRESY

6-8 lipca – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie

8 lipca – Kaplica Sióstr Albertynek w Józefowie

8-9 lipca – Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Józefowie

9-10 lipca – Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Józefowie

10-11 lipca – Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Otwocku

11-13 lipca – Parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku

13-15 lipca – Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku

15-16 lipca – Parafia św. Wita w Karczewie

16-17 lipca – Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej w Otwocku Wielkim

17-18 lipca – Parafia Matki Bożej Anielskiej w Starej Wsi

18-19 lipca – Parafia Wniebowzięci Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie

19-20 lipca – Parafia Jana Chrzciciela w Józefowie

XIV STACJA DEKANALNA WARSZAWA ANIN

20-21 lipca – Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie

21-22 lipca – Parafia Wieczerzy Pańskiej w Warszawie

22-23 lipca – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie

23-24 lipca – Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie

24-25 lipca – Instytut Kardiologii im Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

25-26 lipca – Parafia Matki Bożej Anielskiej w Warszawie

26-27 lipca – Parafia św. Benedykta – patrona Europy w Warszawie

27-28 lipca – Parafia św. Karola Boromeusza w warszawie

28-29 lipca – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie

29-30 lipca – Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie

30-31 lipca – Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie

31 lipca -1 sierpnia – Parafia Dobrego Pasterza w Warszawie

1-2 sierpnia – Dom zakonny Sióstr Rodziny Maryi w Warszawie

2-3 sierpnia – Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

3-4 sierpnia – Kaplica w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Warszawie

XV STACJA DEKANALNA ZIELONKA

3-5 sierpnia – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce

5-6 sierpnia – Parafia św. Jerzego Męczennika w Zielonce

6-8 sierpnia – Parafia Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach

8-10 sierpnia – Parafia Świętej Trójcy w Ząbkach

10-12 sierpnia – Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

12-13 sierpnia – Parafia Najświętszej Maryi panny Matki Kościoła w Markach

13-15 sierpnia – Parafia św. Izydora w Markach

15-17 sierpnia – Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Markach

XVI STACJA DEKANALNA WARSZAWA TARCHOMIN

17-19 sierpnia – Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie

19-20 sierpnia – Parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie

20-22 sierpnia – Parafia św. Jakuba Apostoła w Warszawie

22-24 sierpnia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości w Warszawie

24-26 sierpnia – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie

26-27 sierpnia – Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie Pierwszym

27-29 sierpnia – Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Nieporęcie

29-30 sierpnia – Parafia bł. Karoliny Kózkówny w Białobrzegach

30-31 sierpnia – Parafia Najświętszej Maryi panny Królowej w Józefowie k. Legionowa

XVII STACJA DEKANALNA LEGIONOWO

31 sierpnia – 2 września – Parafia św. Jana Kantego w Legionowie

2-3 września – Parafia św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Legionowie

3-5 września – Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie

5-7 września – Parafia Miłosierdzia Bożego w Legionowie

7-9 września – Parafia Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie

9-11 września – Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie

11-13 września – Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie

13-14 września – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chotomowie

XVIII STACJA DEKANALNA NOWY DWÓR MAZOWIECKI

14-19 września – Parafia św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim

19-23 września – Parafia św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim

23-24 września – Kaplica Matki Bożej Uzdrowienia Chorych Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim

24-27 września – Parafia św. Bartłomieja w Janówku Pierwszym

27 września -1 października – Ośrodek duszpasterski św. Jana Marii Vianneya w Skrzeszewie

1-5 października – Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

XVIII STACJA DEKANALNA NOWY DWÓR MAZOWIECKI

14-19 września – Parafia św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim

19-23 września – Parafia św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim

23-24 września – Kaplica Matki Bożej Uzdrowienia Chorych Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim

24-27 września – Parafia św. Bartłomieja w Janówku Pierwszym

27 września -1 października – Ośrodek duszpasterski św. Jana Marii Vianneya w Skrzeszewie

1-5 października – Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

XIX STACJA DEKANALNA WARSZAWA BRÓDNO

5-8 października – Parafia Matki Bożej Różańcowej w Warszawie

8-10 października – Parafia św. Faustyny w Warszawie

10-12 października – Parafia św. Włodzimierza w Warszawie

12-14 października – Parafia św. Marii Magdaleny w Warszawie

14-15 października – Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika w Warszawie

15-16 października – Parafia św. Michała Archanioła w Warszawie

16-17 października – Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Warszawie

17-18 października – Ośrodek duszpasterski Chrystusa Najwyższego Kapłana w Warszawie

18-19 października – Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Warszawie

XX STACJA DEKANALNA WARSZAWA PRAGA

19-21 października – Parafia Chrystusa Króla w Warszawie

21-22 października – Parafia św. Wincentego a’Paulo w Warszawie

22-24 października – parafia Matki Bożej z Lourdes w Warszawie

24-26 października – Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie

26-28 października – Parafia katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie

28-29 października – Parafia Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie

29-30 października – Parafia św. Marka Ewangelisty w Warszawie

30-31 października – Parafia Świętej Rodziny w Warszawie

31 października -1 listopada– Parafia św. Barnaby w Warszawie

1-2 – Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie

XXI STACJA DEKANALNA WARSZAWA GROCHÓW – KAMIONEK

2-4 listopada – Parafia św. Ojca Pio w Warszawie

4-6 listopada – Parafia św. Patryka w Warszawie

6-8 listopada – Parafia św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie

8-10 listopada – Parafia Najczystszego Serca Maryi w Warszawie

10-12 listopada – Parafia Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie

12-14 listopada – Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie

14-16 listopada – Parafia Narodzenia Pańskiego w Warszawie

16-18 listopada – Parafia Miłosierdzia Bożego w Warszawie

18-20 listopada – Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie

20-21 listopada – Parafia św. Wincentego Pallottiego w Warszawie

21-23 listopada – Parafia Bożego Ciała w Warszawie

21-23 listopada – Parafia katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie

NEWSLETTER

BĄDZ NA BIEŻĄCO