Pierwsze czwartki miesiąca

Pierwsze czwartki miesiąca w Loretto godz. 18.30

Msza święta za przyczyną bł. Ignacego Kłopotowskiego

Wszystkich czcicieli bł. Ignacego Kłopotowskiego zapraszamy na msze święta za jego przyczyną odprawiane w intencjach, które wierni przyniosą. Podczas homilii będzie przybliżana duchowość naszego błogosławionego, założyciela Loretto, opiekuna ubogich i zagubionych.

Po mszy świętej procesja z relikwiami i specjalne błogosławieństwo.

Najbliższe miesiące 2021 roku

1 lipca, 5 sierpnia, 2 września, 7 października, 4 listopad, 2 grudnia

Od czerwca transmisje online w SalveNET
Od 3 czerwca nabożeństwa transmitowane będą online na kanale YT SalveNET https://www.youtube.com/c/SalveNET/videos. Ta pierwsza czerwcowa transmisja będzie miała miejsce w Uroczystość Bożego Ciała i wyjątkowo odbędzie się o godz. 16:00 tak w SalveNET, jak i na antenie Radia Warszawa 106,2 FM www.radiowarszawa.com.pl.
Zgłoś swoje intencje
Masz potrzeby, które trzeba omodlić? Zgłoś je do nas – mówi ks. Grzegorz Walkiewicz, prezes Fundacji bł. Ignacego Kłopotowskiego www.fundacjaklopotowskiego.pl i dyrektor SalveNET, który będzie koncelebrował Msze św. w Loretto. „Naszą misją jest opieka nad medialnym dziełem ewangelizacji oraz rozwijanie nowych form komunikacji za pomocą dostępnych środków przekazu w diecezji warszawsko-praskiej – mówi kapłan. Chcemy budować coraz silniejsze, nowoczesne media katolickie i docierać z Dobrą Nowiną do jak najszerszego grona odbiorców” – dodaje.
Do Państwa dyspozycji pozostaje skrzynka mailowa: intencje@fundacjaklopotowskiego.pl, zachęcamy do składania swoich próśb, będziemy je powierzać Panu Bogu przez wstawiennictwo naszego patrona od kłopotów.
Wypełniając formularz można przesłać intencję modlitwy za przyczyną bł. ks. Ignacego KłopotowskiegoDobrowolne ofiary na Sanktuarium można składać na konto:

BANK PEKAO
ZGROMADZENIE SIÓSTR LORETANEK W LORETTO
77 1240 5631 1111 0000 5085 8592