Skip to content Skip to footer
Pierwsze soboty miesiąca

Pierwsze soboty miesiąca

W Loretto, w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej, regularnie odbywają się nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca.

Zapraszamy wszystkich pragnących odpowiedzieć na wezwanie Matce Bożej i swą modlitwą wynagradzać za wszystkie zniewagi wyrządzane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Eucharystii zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Spotkania są animowane przez ojca Jerzego Grzankę SSCC.

PROGRAM PIERWSZYCH SOBÓT:

    • 9.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi świętej.
    • 10.00 Różaniec z rozważaniami. Medytacja. Akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
    • 11.00 Msza święta.
    • 12.00 Zupa 
    • 12.30 Katecheza dla dorosłych

ODDANIE 33 W LORETTO – 30 sierpnia – 4 października 2025 r.

Rekolekcje poprowadzą dla nas Ania i Zbigniew Kozikowscy, animatorzy, którzy – jako niewolnicy z miłości – od lat prowadzą takie zawierzenie Jezusowi w „niewolę miłości” przez Maryję. Odbędą się one od 30 sierpnia, kiedy się spotkamy na konferencji wyjaśniającej i na Mszy świętej rozpoczynającej nasze rekolekcje. 1 września rozpoczniemy nasze ćwiczenia duchowe. W każdą sobotę września będziemy się spotykać na umocnieniu, wspólnym bloku 3-godzinnym: Mszy świętej, konferencji i adoracji. Prowadzący wraz ze mną zapewniamy, że już teraz omadlamy to dzieło i zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z tej propozycji. Nabożeństwo pokutne połączone z drogą krzyżową, przebłaganiem za grzechy będzie miało miejsce 3 października. Będzie to rozważanie Męki Pańskiej z przywiezionym krzyżem przez Prowadzących. 4 października nastąpi uroczyste zawierzenie z indywidualnym aktem ofiarowania.

Osoby spoza Żywego Różańca też mogę uczestniczyć w tych rekolekcjach. Osoby, które już przeszły to oddanie, mogą razem teraz ponowić swój akt ofiarowania Jezusowi przez Maryję.

the Kick-ass Multipurpose WordPress Theme

© 2026 Kicker. All Rights Reserved.