Rekolekcje dla Żywego Różańca

Rekolekcje dla członków Kół Żywego Różańca w Loretto przy grobie bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego, założyciela pisma “Kółko Różańcowe”.
Celem rekolekcji różańcowo-maryjnych jest formacja duchowa tych, którzy należą do Stowarzyszenia Żywy Różaniec.

Będziemy się uczyć, jak przeżywać słowa i czyny Jezusa Chrystusa w tajemnicach radości i światła, boleści i chwały. Jak wejść do szkoły Maryi. Podczas rekolekcji pojawią się zagadnienia związane z modlitwą różańcową, jak dobrze ją odmawiać. Będziemy się starać zobaczyć Różaniec jako dar ubogacający Kościół. Żywy Różaniec zaś chcemy ujrzeć jako wspólnotę umacniającą prawie od 200 lat wierzących w Chrystusa.

W programie rekolekcji: modlitwa, możliwość spowiedzi i rozmowy, konferencje, wymiana doświadczeń, projekcja filmów maryjnych. Rozpoczęcie we wtorek obiadem o godz. 12.00, zakończenie w czwartek o godz. 15.00 po Koronce do Bożego Miłosierdzia. Zapewniamy noclegi i wyżywienie.

Warto zaznaczyć, że nie są to rekolekcje diecezjalne, tylko ponad diecezjalne. Nie ważne gdzie mieszkasz. Czy znajdujesz się dalej czy bliżej Loretto. Jeśli uważasz, że są to rekolekcje właśnie dla Ciebie, wybierz odpowiedni dla siebie termin, zgłoś swój udział i przyjedź. Maryja czeka na Ciebie, by Cię umocnić i zbliżyć do swego Syna.

Zgłosić się można poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej lub na numer telefonu 510 099 949